İşlem Rehberi

İŞLEM REHBERİ

ÜYELİK

https://inthemoodforlove.com.tr’ye üye olmak için, Giriş Yap/Hesap Oluştur bölümünden Hesap Oluşturun butonuna tıklayınız. Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurunuz.

ÜYE GİRİŞİ

https://inthemoodforlove.com.tr adresine giriş yapmak için, Giriş Yap sekmesinden Giriş Yapın butonuna tıklayınız. Açılan sayfada istenen bilgileri tamamladıktan sonra giriş yapabilir, eğer şifrenizi unuttuysanız “Şifremi Unuttum” başlığına tıklayarak şifre yenileme adımlarını takip edebilirsiniz.

ALIŞVERİŞE BAŞLAMA

https://inthemoodforlove.com.tr adresinden alışverişe başlayabilirsiniz. İstediğiniz ürünlerde renk ve beden seçimi yaptıktan sonra sepete ekleyebilirsiniz.

Açılan pencereden sepetinize gidebilir, siparişi tamamlama adımına geçebilir veya siteye dönerek alışverişe devam edebilirsiniz.

Siparişi tamamlamak istediğinizde, üye girişi yapmadıysanız veya üye değilseniz, yukarıda belirtilen şekilde istediğiniz yöntemi seçerek devam edebilirsiniz.

Üye girişi yapmadan devam etmek isterseniz ise, e-posta adresinizi girerek işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Üye girişi yaptıysanız teslimat adresi bilgilerinizi seçebilir veya Yeni Adres Oluştur diyerek yeni bir adres bilgisi girebilirsiniz.

Girdiğiniz adrese istinaden çıkacak olan kargo seçimini tamamladıktan sonra, ödeme adımına geçebilirsiniz.

Ödeme adımında kredi kartı bilgilerinizi girebilir veya üye girişi olan müşterilerimiz için varsa kayıtlı Masterpass kartlarınızı kullanabilirsiniz.

İLETİŞİM

https://inthemoodforlove.com.tr üzerinden gerçekleştirdiğiniz satın alma işlemleriyle alakalı sorun ve uyuşmazlıklarla ilgili olarak bizimle hello@inthemoodforlove.com.tr elektronik posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Şikayetinizin çözüme kavuşturulması için ekiplerimiz size yardım olmaya çalışacaktır. Tüketici sıfatını haiz kullanıcılarımızın ilgili kaymakamlık veya valilikler bünyesinde bulunan tüketici hakem heyetlerine veya tüketici mahkemelerine başvuru hakkı saklıdır.

BİLGİLENDİRME

https://inthemoodforlove.com.tr üzerinden gerçekleştirdiğiniz satın alma işlemleriyle bağlantılı ön bilgilendirme formları ve mesafeli satış sözleşmeleri tarafımızca 10 yıl süreyle saklanmakta ve siparişinizin tamamlanmasını müteakip sisteme girmiş olduğunuz elektronik posta adresinize gönderilmektedir.